Новини‎ > ‎

В міськрайонному Центрі зайнятості відбувся круглий стіл з питання стимулювання підвищення зайнятості населення

опубліковано 11 груд. 2013 р., 05:55 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 4 бер. 2014 р., 04:10 ]
    В Броварському міськрайонному Центрі зайнятості відбувся круглий стіл з питання стимулювання підвищення зайнятості населення. 
    В засіданні круглого столу взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації В.М.Кукшин, заступник голови райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, голови сільських, селищних рад, керівники фермерських господарств, директори приватних підприємств і організацій. 

10 грудня 2013 р.


    Під час проведення круглого столу перший заступник голови райдержадміністрації В.М.Кукшин зазначив: 
- Для органів влади немає важливішого питання, ніж турбота про зайнятість населення. Місцева громада в цілому і кожен її житель зокрема можуть спокійно почуватися лише за умови, коли до бюджету села чи селища є надходження, а конкретна людина має гарантовану роботу. З цією метою найближчим часом буде затверджена Програма соціально-економічного, культурного і духовного розвитку нашого району на 2014 рік. У цьому програмному документі діяльності громади регіону особливе місце відводиться розвитку сільських і селищних територій за рахунок появи там нових виробничих і обслуговуючих структур. Зрозуміло, акцент на залучення до роботи в них робитиметься на місцеве населення. А це додаткові робочі місця, що дозволять працівникам мати гарантовану зайнятість. 
    Забезпечення громадян гідною роботою є одним із основних завдань соціальної політики.  В 2012 році був підписаний Закон України «Про зайнятість населення» у відповідності до якого роботодавцям, які влаштовують на нові робочі місця громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні в працевлаштуванні надаються пільги. І взагалі цим законом передбачена велика кількість мотиваційних факторів для роботодавця. 
    В свою чергу директор Броварського міськрайонного Центру зайнятості М.К.Вітер зауважив: 
- Станом на 01 грудня 2013 року кількість вакансій у базі даних Центру зайнятості становила 263 місць. 
    Кількість зареєстрованих безробітних становить 493 особи, з яких більше ніж половина склали жінки, 45% - молодь віком до 35 років, 35% особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, понад третину зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями. 
    Протягом січня – листопада цього року за направленням Центру зайнятості отримали роботу 346 осіб, з них 167 осіб зареєстровані, як безробітні. 
    На нові робочі місця з компенсацією працевлаштовані 28 осіб безробітних, в тому числі 11 осіб, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 17 осіб працевлаштовані на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності. 
    В Центрі зайнятості видається ваучери на навчання та підвищення кваліфікації. В цьому році їх отримали 30 громадян в тому числі 22 безробітних. 
    Приділяється велика увага до участі безробітних у громадських роботах. До цього виду робіт було залучено 159 осіб. 
    Станом на початок грудня поточного року 475 осіб отримують допомогу по безробіттю.
Comments