В населених пунктах Броварського району вшанували пам’ять жертв політичних репресій

опубліковано 22 трав. 2017 р., 00:52 Інформаційно-довідковий центр

З метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій 1937 – 1938 років, консолідації Українського народу, підвищення національної свідомості, збереження історичної пам’яті, а також патріотичного виховання підростаючого покоління, у закладах освіти Броварського району проведено загальношкільні лінійки-реквієм  «День пам’яті жертв політичних репресій» (1-11 кл.); Проведено Уроки мужності «Політичні репресії в Україні».

У бібліотеках ЗНЗ та класних кімнатах 1-11 класів організовано книжкові виставки «Ні тоталітаризму», «Письменники України – жертви політичних репресій», «Доба Великого терору». «Культурно-просвітницька правозахисна благодійна організація «Меморіал» ім.В.Стуса»;
    Окрім того в бібліотечних закладах району були проведені виставки та книжкові викладки:
    Година – спогад «Повернуті імена і долі» (с.Гоголів), Бібліомікс «Гіркі уроки історії» (с.Гоголів), Літературна варіація «Злочин пере людством» (с.Плоске), Фрагмент історії «Одна мета – знищення» (с.Плоске), Викладка-ідея «Дзвони зраненої пам’яті» (с.Семиполки), Політичний діалог «Великий терор: сторінки історії» (м.Бровари, ЦРБ), Літературний меморіал «Подія, над якою яас не має влади» (смт В.Димерка), Година повідомлень «Трагедія незнищеної волі» (с.Требухів), Громадянський набат «Реабілітовані історією» (с.Требухів), Виставка однієї книги «Биківня: злочин без каяття» (с.Тарасівка), Народний форум «У жорнах свавілля» (с.Літки), Відео-пошукова експедиція «Пам’ятаю реабілітовані» (смт Калинівка).