В області зібрали перший мільйон зерна!

опубліковано 10 серп. 2017 р., 06:11 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 10 серп. 2017 р., 23:06 ]

10 серпня 2017 року Директор Департаменту Агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації С.М. Шупик, заступник Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся та представники відділу агропромислового розвитку здійснили виїзд до ФГ "Журавушка" та СТОВ "Требухівське".

З нагоди зібрання першого мільйона тон зерна у Київській області урожаю 2017 року, за досягнення значних успіхів у розвитку сільськогосподарського виробництва, підвищення культури землеробства, за активну громадську позицію, сумлінну, невтомну працю комбайнерів С.Л. Ігнатенка (ФГ «Журавушка»)  та  О.Д. Міхея (СТОВ «Требухівське») нагорожено грамотами Департаменту Агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації.