Волонтери Броварщини підтримали жителів Авдіївки

опубліковано 9 лют. 2017 р., 05:12 Інформаційно-довідковий центр

Команда у складі двох волонтерських груп - міста Бровари та Броварського району – сильна і єдина. Під силу будь які труднощі і випробування. Команда загартована часом.
    Броварський район як і місто Бровари активно долучилися до збору гуманітарної допомоги жителям Авдіївки. Всі сільські ради Броварського району і підприємці району за кілька днів зібрали все необхідне для жителів постраждалих в ході бойових дій в Авдіївці.
    Так було відправлено: бензиновий генератор, масло для генератора, бензин, лампи керасинові, керосин, дитяче харчування швидкого приготування, памперси дитячі та дорослі, свічки воскові, одноразовий посуд, продукти харчування.
    Під час поїздки в зону АТО волонтери відвідали підопічних дитячого будинку м. Слов'янськ, де наразі на вихованні перебуває 38 діток віком від 3 до 18 років. В процесі спілкування педагоги дитячого закладу розповіли про проблемами закладу, волонтери, в свою чергу, пообіцяли й надалі підтримувати вихованців дитячого будинку.
    Щира подяка всім, хто не стоїть осторонь чужої біди.

Завантажити фото