В приміщенні Броварської районної державної адміністрації відбулася нарада щодо погіршення криміногенної ситуації в селі Пухівка.

опубліковано 10 серп. 2018 р., 05:31 Інформаційно-довідковий центр
   10 сепня 2018 року в приміщенні Броварської районної державної адміністрації відбулася нарада щодо погіршення криміногенної ситуації в селі Пухівка.

В нараді взяли участь: голова Броварської райдержадміністрації М.Ф.Клименко, голова Громадської ради при адміністрації К.П.Ладан, перший заступник прокурора Броварської місцевої прокуратури в Київській області Д.І.Радійчук,  заступник начальника - начальник сектору привенції Броварського ВП ГУ НП в Київській області Я.П. Мазуренко,заступник начальника слідчого відділу Броварського ВП ГУ НП в Київській області О.М. Ткаченко, члени Громадської ради при Броварській райдержадміністрації. представники адміністрації, депутати Пухівської сільської ради та місцеві жителі.

Враховуючи неспокійну ситуацію в селі Пухівка:
   - працівникам сільської ради та депутатського корпусу надати юридичну підтримку для налагодження робочого процесу;
   - посилити роботу щодо виконання заходів, спрямованих на забезпечення захисту прав і свобод місцевих мешканців від протиправних посягань;
   - вжити заходів щодо виявлення та притягнення до відповідальності винних осіб.