В приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбувся урочистий захід, з нагоди відзначення 100-річчя запровадження державної служби.

опубліковано 22 черв. 2018 р., 04:27 Інформаційно-довідковий центр
   21 червня 2018 року до Київської обласної державної адміністрації з усієї Київської області завітали люди, які присвятили своє життя служінню державі, щоб разом відсвяткувати своє професійне свято – День державної служби України.

З урочистою промовою до гостей свята звернувся очільник Київської області О.Л.Горган: «Пам’ятаймо, що ми всі – одна дружна сім’я, одна дружна родина. Ми всі разом робимо одну роботу – будуємо державу, де всі житимуть по-новому». Олександр Любомирович також зачитав поздоровлення від Глави держави П.О. Порошенка особисто державним службовцям Київської області.

На церемонії нагородження Олександру Любомировичу було надано честь особисто вручити відзнаки державним службовцям нашої Київщини від державної та обласної влади.

Отже, грамоти та подяки знайшли найкращих представників структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій.

За сумлінну працю в органах виконавчої влади, особистий вагомий внесок у реалізацію державної політики в сфері державої служби, високий професіоналізм та активну громадську позицію голова Київської обласної державної адміністрації висловив Подяку начальнику відділу реєстрації Броварської районної державної адміністрації Н.В. Грабовецькій та головному спеціалісту служби у справах дітей та сім'ї Броварської райдержадміністрації І.О. Сліпчук, Почесною грамотою голови  нагороджено провідного спеціаліста відділу управління персоналом Броварської районної державної адміністрації О.Г. Цьомку.

За наполегливість у праці, участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" серед державних службовців Київської області та зайняті ІІІ місця голова обласної адміністрації висловив Подяку начальнику відділу з питань контролю, документального забезпечення та звернення громадян апарату Броварської районної державної адміністрації І.В. Тараненко (номінація "Кращий керівник") та головному спеціалісту відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Броварької районної державної адміністрації Н.В. Калюсецькій (номінація "Кращий спеціаліст").