В приміщенні малої зали райдержадміністрації відбувся Форум місцевого розвитку спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ»

опубліковано 20 серп. 2015 р., 04:20 Інформаційно-довідковий центр

19 серпня в приміщенні малої зали райдержадміністрації відбувся Форум місцевого розвитку спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ».
    В форумі взяли участь співголови Координаційного комітету форуму місцевого розвитку Броварського району К. В. Прянішнікова, С. М. Гришко, перший заступник голови адміністрації О. О. Щербаков, координатор Проекту ЄС/ПРООН програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Київській області С. М. Василенко, начальник відділу економіки О. В. Козачок, голови сільських та селищної рад, голови та представники громадських організацій населених пунктів, що беруть участь у Проекті.
    На порядку денному Форуму розглядалися наступні питання:
Стан підготовки МПП.
Затвердження мікропроектних пропозицій
Готовність району до співфінансування мікропроектних пропозицій (МП).
    Після обговорення порядку денного координатор Проекту Василенко С.М. провела тренінг з питання «Впровадження мікропроектів».