В приміщенні малої зали райдержадміністрації відбувся Форум місцевого розвитку та тренінг по темі «Проведення незалежного оцінювання за участю громади»

опубліковано 29 трав. 2015 р., 03:45 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 29 трав. 2015 р., 04:10 ]

28 травня
в приміщенні малої зали райдержадміністрації відбувся Форум місцевого розвитку та тренінг по темі «Проведення незалежного оцінювання за участю громади» в рамках реалізації спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» у Броварському районі.
    В Форумі взяли участь: співголова Координаційного комітету К.В.Прянішнікова, координатор Проекту ЄС/ПРООН програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Київській області С.М.Василенко, начальник відділу економіки О. В. Козачок, голови сільських та селищної рад, голови та представники громадських організацій населених пунктів, що беруть участь у Проекті.
    На порядку денному Форуму розглядалися наступні питання:
Включення планів розвитку громад та внесення їх в план соціально-економічного розвитку Броварського району.
Розгляд мікропроектних пропозицій громад.
Вплив територіальної реформи на реалізацію Проекту МРГ-ІІІ (де доповідали голови сільських (селищної) рад).
Визначення та затвердження комітету з нагляду за якістю.