В приміщенні великої зали Броварської райдержадміністрації відбулася нарада за підсумками роботи управління Пенсійного фонду України в м. Броварах та Броварському районі Київської області за перше півріччя 2014 року

опубліковано 31 лип. 2014 р., 03:44 Інформаційно-довідковий центр

31 липня 2014 р.

31 липня в приміщенні великої зали Броварської райдержадміністрації відбулася нарада  за підсумками роботи управління Пенсійного фонду України в м. Броварах та Броварському районі Київської області за  перше півріччя 2014 року.
    На нараді були присутні заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Наконечна Г.А., перший заступник голови адміністрації Кукшин В.М., заступник міського голови Виноградова Л.М., заступник голови райдержадміністрації Прянішнікова К.В., заступник начальника Управління соціального захисту населення Броварської РДА Ткаченко Г.А., заступник начальника Управління соціального захисту населення Броварського міськвиконкому Каштанюк Т.М., перший заступник голови ветеранської організації м.Бровари Шкурко Т.Ф.
    Протягом півріччя  до бюджету управління  надійшло 395,8 млн. грн., в т.ч.  власних надходжень – 300,2 млн. грн. По доходній частині бюджет виконано на  97,3%,  а по власним коштам на 101,3%.
    Cтаном на 01.07.2014 року на обліку в управлінні перебуває 45 017  пенсіонерів,  середній розмір пенсії 1567,65 грн.
    За звітний період  профінансовано видатків на суму  425,7 млн. грн. , що на  19887,73 тис. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.
    З початку року до судових органів було подано 130 позовів про стягнення заборгованості на користь держави в інтересах Пенсійного фонду на загальну суму 3, 5 млн. грн. Задоволено судами 81 позовних заяв на суму 3,8 млн. грн.
    Надходження за позовними заявами складає 1,6 млн. грн. з урахуванням позовів минулих років.
    На примусове виконання до органів Державної виконавчої служби передано 101 рішення суду на суму 1,4 млн. грн. З початку 2014 року органами Державної виконавчої служби було стягнуто на рахунки Фонду 1,4 млн. грн. Всього на примусовому виконані перебувало 637 виконавчих документів на суму 11, 4 млн. грн.
    Інформацію про підсумки роботи управління до присутніх довели начальник управління Сенько Л.І., перший заступник начальника управління Калита Ю.М. та заступник начальника управління Іваницька І.О.
    До присутніх звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Кукшин В.М., заступник міського голови Виноградова Л.М., заступник голови райдержадміністрації Прянішнікова К.В., всі вони подякували начальнику управління Сенько Л.І. та колективу за  не легку та наполегливу працю, порозуміння до особливої категорії громадян - пенсіонерів, відсутність скарг на дії колективу та висловили побажання і на далі працювати на такому ж рівні.
    Заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Наконечна Г.А. звернула увагу спеціалістів управління на необхідність чуйного та уважного ставлення до відвідувачів, особливо до тих осіб,  що переїхали на тимчасове проживання з Донецької та Луганської областей, необхідність покращення роз’яснювальної роботи щодо переваг користування веб-порталом, своєчасне опрацювання списків померлих, економію бюджетних коштів, постійне проведення семінарів-нарад із спеціалістами управління та забезпечення виконання планових показників.