В приміщенні великої зали Броварської райдержадміністрації відбулась виїзна колегія управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації

опубліковано 19 бер. 2015 р., 04:36 Інформаційно-довідковий центр

18 березня
– під головуванням заступника голови Київської облдержадміністрації Д.В.Христюка в приміщенні великої зали Броварської райдержадміністрації відбулась виїзна колегія управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації.
    В засіданні колегії взяли участь виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова, міський голова м.Бровари І.В.Сапожко, начальник управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації Стеценко В.Г., члени колегії, начальники відділів фізичної культури, молоді та спорту районів та міст Київської області, голови громадських організацій фізкультурно-спортивних товариств області.
    Перед початком колегії заступника голови Київської облдержадміністрації Д.В.Христюк, за вагомі досягнення на національному та міжнародному рівні, нагородив спортсменів області та колективи фізкультурно-спортивних товариств нагородами та відзнаками голови Київської області.
    На засіданні колегії управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації було винесено 8 питань, по яким прийняті відповідні рішення.