В приміщенні великої зали РДА пройшли урочистості з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства

опубліковано 13 лист. 2015 р., 05:27 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 16 лист. 2015 р., 23:07 ]
    13 листопада – в приміщенні великої зали РДА пройшли урочистості з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства.
    В заході взяв участь перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації О.О.Щербаков, голова районної ради С.М.Гришко, Герой України В.І.Чернишенко, Герой Соціалістичної праці П.Ф.Волоха, Герой Соціалістичної праці М.З.Пильтяй, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, керівники сільськогосподарських підприємств, працівники сільського господарства, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.
    З вітальним словом до присутніх звертався перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації О.О.Щербаков, голова районної ради С.М.Гришко, голова профспілки працівників сільського господарства Г.В.Тітарева, голова районної організації ветеранів В.Я. Брюхов.
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди свята Дня працівника сільського господарства вручено Почесні грамоти, Подяки та цінні подарунки 19 працівникам галузі.
    Під час святкування Дня працівника сільського господарства відбувся концерт художньої самодіяльності колективі Броварського району.

13 листопада 2015 р.