В рамках проекту «Стоп корупція у Київській області» відбувся семінар по дозвільних та погоджувальних процедурах у будівництві, земельних питаннях та питаннях реєстрації права власності

опубліковано 22 квіт. 2015 р., 05:22 Інформаційно-довідковий центр

22 квітня – в рамках проекту «Стоп корупція у Київській області» у великій залі райдержадміністрації відбувся семінар по дозвільних та погоджувальних процедурах у будівництві, земельних питаннях та питаннях реєстрації права власності.
    В семінарі взяли участь голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько, голова районної ради С.М.Гришко, голова Броварської районної організації «Солідарність» Ю.С.Плакся, начальник юридичного відділу Держземагенства у Київській області І.В.Степаненко, представник головного територіального управління юстиції в Київській області С.Ю.Кривонос, заступник директора департаменту ДАБІ у Київській області Н.Б.Чекомасова, сільські селищні голови, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, представники громадських організацій, підприємці.
    На порядку денному розглядалися наступні питання:
- Вітальне слово.
- Загальна інформація про проект «Стоп корупції у Київській області».
- Основні послуги, що надають населенню Держархідбудінспекція, Держземагенство та Держреєстр у Київській області. Етапи проходження дозвільних документів.
- Пілотні проекти Київської області у державній реєстрації.
- Питання – відповіді.