Новини‎ > ‎

Вшановано пам'ять військовослужбовців та учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

опубліковано 29 серп. 2019 р., 05:53 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 29 серп. 2019 р., 06:01 ]
   29 серпня 2019 року відповідно до Указу Президента №621/2019  "Про День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України" в с. Гоголів вшанували пам'ять військовослужбовців та учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

   Квіти до меморіальної дошки героя з с. Гоголів А.Топіхи поклали голова Броварської районної державної адміністрації М.Клименко, перший заступник голови адміністрації Ю.Плакся, голова Гоголівської сільської ради П.Примак, педагогічний колектив опорного навчального закладу Гоголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

 

   М. Клименко наголосив, що наше завдання зробити все, щоб смерть героїв не була марною. Ми завжди маємо пам'ятати тих, хто віддав своє життя заради мирного неба та світлого майбутнього наступних поколінь.
Comments