Вшановуємо освітян Броварщини

опубліковано 28 вер. 2017 р., 23:06 Інформаційно-довідковий центр

28 вересня 2017р. в приміщенні Будинку культури смт Калинівка було проведено районне свято, присвячене Дню працівників освіти. День вчителя – професійне свято всіх педагогів. В цей день ми щиро дякуємо нашим вчителям за роботу, терпіння та підтримку, завдяки яким ми знаходимо своє місце в житті, отримуємо знання.

Серед почесних гостей свята - голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф.Клименко, заступник голови Броварської районної ради А. В. Гоголіна, керівник апарату Броварської райдержадміністрації К. В. Прянішнікова, почесні ветерани педагогічної праці М. М. Скирта, М. Г. Юрах, В. Г. Пасіка, сільські та селищні голови, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації. А ще – майже 400 педагогічних працівників освіти Броварського району, які сіють в дитячі душі зерна не тільки знань, а й найкращих людських якостей.

З вітальним словом звернулись до присутніх голова Броварської РДА Клименко М.Ф., заступник голови Броварської районної ради А. В. Гоголіна начальник відділу освіти Чайка Л.Г. та нагородили кращих педагогів району подяками голови Броварської районної державної адміністрації та Броварської районної ради, Почесними відзнаками Броварської районної ради «Знак Пошани III ступеня». Незабутні враження своїми виступами подарували педагогам як вихованці комунального закладу «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» Броварської районної ради, так і їх мудрі наставники-вчителі.