Вшанування пам’яті жертв політичних репресій 1937 -1938 років

опубліковано 19 трав. 2017 р., 04:22 Інформаційно-довідковий центр

19 травня 2017 року голова Броварської районної державної адміністрації Клименко М.Ф., голова Броварської районної ради Гришко С.М., представники Броварської районної державної адміністрації та районної ради вшанували пам’ять жертв політичних репресій 1937 – 1938 років та поклали квіти до підніжжя монументу закатованим біля входу до заповідника «Биківнянські могили».
   Ми ні в якому разі, не повинні забувати про ті страшні часи, коли тоталітарним режимом були знищені тисячі наших співвітчизників. Надзвичайно важливо розуміти, що відбувалося в минулому, щоб правильно сприймати сьогодення та правильно ставитись до майбутніх подій. У нинішній боротьбі проти російської агресії українці відстоюють як свою незалежність, так і демократичний і європейський вибір, який є запорукою недопущення у майбутньому на нашій землі репресій та наруги над правами людини.