Вшанування пам’яті жертв політичних репресій 1937 -1938 років

опубліковано 19 трав. 2018 р., 00:00 Інформаційно-довідковий центр

19 травня 2018 року заступник голови Броварської районної державної адміністрації Плакся Ю.С., помічник депутата Броварської районної ради Павленко В.І. вшанували пам’ять жертв політичних репресій 1937 – 1938 років та поклали квіти до підніжжя монументу закатованим біля входу до національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили».
    Ми ні в якому разі, не повинні забувати про ті страшні часи, коли тоталітарним режимом були знищені тисячі наших співвітчизників. Надзвичайно важливо розуміти, що відбувалося в минулому, щоб правильно сприймати сьогодення та правильно ставитись до майбутніх подій. У нинішній боротьбі проти російської агресії українці відстоюють як свою незалежність, так і демократичний і європейський вибір, який є запорукою недопущення у майбутньому на нашій землі репресій та наруги над правами людини.