Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

опубліковано 14 груд. 2018 р., 05:55 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 14 груд. 2018 р., 06:12 ]
   14 грудня 2018 року відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

В приміщенні великої зали Броварської райдержадміністрації за ініціативи голови  ГО "Чорнобильський Спас" Я.Я. Скопича проведена зустріч з учасниками ліквідаціх аварії.
   У заході взяли участь: голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, голова Броварської районної ради С.М. Гришко, завідувач міжнародним Секретаріатом Верховної Ради України О.Ф. Рижков, голова Київської обласної організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій В.В. Говоров, заступник голови Ради сприяння розвитку громадянського суспільства Київської області, почесний голова Громадскої ради при Київській обласній державній адміністрації Р.М. Грінченко, голова ГО  Броварської районної організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій О.В. Жмур, голова Броварської районної ГО громадської організації "Чорнобильський Спас" Я.Я. Скопич, начальник управління соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації Л.П. Яіцька, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, представники ЗМІ.

Зі словами подяки за можливість жити та побажаннями творити сьогоднення й надалі звернулися голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко та голова Броварської районної ради С.М. Гришко.

Також до присутніх звернулися завідувач міжнародним Секретаріатом Верховної Ради України О.Ф. Рижков, голова Київської обласної організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій В.В. Говоров, заступник голови Ради сприяння розвитку громадянського суспільства Київської області, почесний голова Громадскої ради при Київській обласній державній адміністрації Р.М. Грінченко, голова Броварської районної ГО громадської організації "Чорнобильський Спас" Я.Я. Скопич.

За багаторічну сумлінну працю, мужність і самовідданість, виявлені під час ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Почесними грамотами Броварської райдержадміністрації та подяками Броварської райради з врученням цінних подарунків.

В приміщенні Броварського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області пройшов міськрайонний захід, присвячений 32-й річниці відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, в якому взяли участь: голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко та голова Броварської районної ради С.М. Гришко, керуючий справами виконавчого комітету м. Бровари К. В. Кузнєцов, керівництво Броварського РУ ГУ ДСНС, учасники та вдови учасників ліквідації аварії, представники засобів масової інформації.

Почесними грамотами Броварської районної державної адміністрації, подяками Броварської районної ради та Броварського міського голови з врученням цінних подарунків відзначено учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЄС

Пам’ять усіх загиблих у ліквідації техногенних катастроф було вшановано хвилиною мовчання.

Учасники заходу поклали квіти було до Пам’ятного знаку працівникам органів внутрішніх справ Броварщини – учасникам ліквідації Чорнобильської катастрофи.