В с.Бобрик відбувся районний захід присвячений увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні

опубліковано 20 лют. 2017 р., 07:06 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 20 лют. 2017 р., 22:18 ]

20 лютого в с.Бобрик відбувся районний захід присвячений вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
    В заході взяли участь голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф.Клименко, голова районної ради С.М.Гришко, заступник голови райдержадміністрації Ю.С.Плакся, депутати районної ради, голови сільських, селищних рад, керівники управлінь, відділів та служб адміністрації та районної ради, актив населених пунктів району, учні Бобрицької загальноосвітньої школи.
    До присутніх зверталися голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф.Клименко, голова районної ради С.М.Гришко, активний учасник Революції Гідності Ю.С.Плакся.
    Звертаючись до присутніх голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф.Клименко зазначив:
  - За весь час протистоянь Майдан став не просто столицею держави, а її серцем і душею. Він об'єднав десятки тисяч українців з різних областей, районів, які пліч-о-пліч до кінця боролися за єдність, незалежність і справедливість. На столичному Майдані не було бідних чи багатих, сильних чи слабких, як не було і немає Сходу чи Заходу... Рівність і братерство – основна рушійна сила, яка підкорила Україну та весь світ.
    Їх об'єднала українська земля та бажання жити у вільній країні.
    Спочатку вони вимагали право вибору. Потім їм довелось вимагати права жити. І хоч кулі снайперів - це вагомий аргумент, але ні кулі, ні гранати, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, та не здавались...
    Так на Майдані з'явилась ще одна сотня - Небесна. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя. І для нас, як органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, є святим обов'язком втілити в життя ідеали Майдану, зробити нашу державу квітучу та економічно незалежну. Щоб ми пам'ятали - хто і за що загинув. Щоб ми їх не зрадили.
    Голова Броварської районної ради С.М.Гришко виступаючи перед присутніми зауважив:
- На Майдані Незалежності була пролита  кров борців за справедливість, за честь, за гідність тож українське суспільство не повинно допустити помилок попередньої влади. В свою чергу нинішня влада завжди повинна дослуховуватись до думки своїх громадян.
    Присутні на заході вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих під час Революції Гідності та поклали квіти біля пам’ятного знаку «Героїв Небесної Соні».
    Настоятель Свято-Вознесенського храму отець Генадій провів молебень за загиблими на Майдані.
    Закінчився захід виконанням Державного Гімну України.