В селі Літочки відбувся мітинг з нагоди вшанування пам’яті загиблим воїнам УНР

опубліковано 29 січ. 2015 р., 06:28 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 29 січ. 2015 р., 06:42 ]
    29 січня – в селі Літки Броварського району відбувся мітинг з нагоди вшанування пам’яті загиблим воїнам УНР.
    Біля кургану-меморіалу розміщена ялинкова гірлянда з стрічкою та живими квітами, ряд запалених свічок, піднятий прапор.
    На мітингу були присутні керівник апарату Броварської райдержадміністрації Ю.І.Кушніренко, заступник голови районної ради В.І.Симиненко депутати всіх рівнів, представники громадських організацій, працівники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, голови сільських, селищних рад, молодіжні лідери, громада села Літки.
    Керівник апарату Броварської райдержадміністрації Ю.І.Кушніренко заступник голови районної ради В.І.Симиненко спільно з присутні на мітингу поклали до братської могили воїнів УНР квіти.
    Безсмертний подвиг воїнів, які стояли на смерть за незалежність нашої Батьківщини за їх пам'ять була оголошена хвилина мовчання.
    До присутніх звертався Керівник апарату Броварської райдержадміністрації Ю.І.Кушніренко, сільський голова с.Літочки О.Б.Сивуха, завідуючий Літківським краєзнавчим музеєм Я.Ф.Сацьків.
    Молебень по загиблим воїнам Української Народної Республіки відправив священик Свято-Покровської церкви Київського патріархату отець Миколай.
    Завершився мітинг пам’яті загиблим воїнів УНР виконанням державного гімну України.

29 січня 2015 р.