В селі Рожни пройшли урочистості з нагоди святкування Дня Святого Миколая Чудотворця

опубліковано 18 груд. 2015 р., 05:10 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 18 груд. 2015 р., 05:14 ]

18 грудня – в селі Рожни пройшли урочистості з нагоди святкування Дня Святого Миколая Чудотворця та відкриття святкової районної новорічної ялинки.
    В заході взяв участь заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся, заступник голови районної ради Г.В.Гоголіна, діти з 46 населених пунктів району, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, голови сільських та селищних рад, директори шкіл.
    З вітальним словом до дітей зверталися заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся, заступник голови районної ради Г.В.Гоголіна.
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди свята Дня Святого Миколая Чудотворця заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся, заступник голови районної ради Г.В.Гоголіна вручили школярам солодкі подарунки.
    В будинку культури села Рожни відбувся концерт художньої самодіяльності дитячих колективів Броварського району.

18 грудня 2015 р.