В селі Рожни відбулося урочисте відкриття відновленої рятувальної станції «Десна»

опубліковано 16 вер. 2014 р., 06:06 Інформаційно-довідковий центр

16 вересня 2014 р.

Напередодні галузевого свята Дня рятівника в селі Рожни, поблизу річки Десна в Броварському районі відбулося урочисте відкриття відновленої рятувальної станції «Десна».
    В заході взяли участь голова Київської облдержадміністрації В.М.Шандра, голова державної служби України з надзвичайних ситуацій полковник С.С.Бочковський, начальник головного управління ДСНС України в Київській області В.В.Бондаренко, заступник директора департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Київської області М.А.Одарченко, виконуючий обов’язки голови Броварської райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, заступник голови Броварської районної ради В.І.Симиненко, сільський голова с.Рожни Т.І.Мехед та багато інших почесних гостей, які не залишились осторонь від такої значущої події для Київської області.
    Урочистий захід розпочався з підняття Прапора України та виконання державного Гімну України.
    Від Державної служби України з надзвичайних ситуацій працівникам Деснянської рятувальної станції було передано комплект рятувального спорядження, а від Київської облдержадміністрації  - спеціальний мобільний човен.
    В своїй промові голова Київської облдержадміністрації В.М.Шандра привітав присутніх рятівників з професійним святом, подякував їм за роботу. «Відновлена рятувальна станція, це не завершення робіт по реконструкції. Заплановані роботи будуть виконуватись і надалі в цей непростий для країни час» - зауважив очільник області.
    Також в цей час Голова Держслужби України з надзвичайних ситуації було вручено чергові спеціальні звання – підполковника Половко Віталію та лейтенанта Селюк Анатолію.
    Після офіційної частини присутнім цього заходу було проведено ознайомлення з оснащенням мобільної рятувальної служби «Десна» та продемонстровано показову вправу «Рятування потопаючого на воді».
    Відзначимо, що з початку року на Київщині врятовано на воді більше 100 чоловік але нажаль загинуло більше 30 осіб.
    Тож необхідність у відкритті цієї станції, хоча і в осінь актуальне.