В селищах Калинівка та В.Димерка пройшли зустрічи керівництва району, представників Громадського комітету по наданню допомоги військовослужбовцям ЗСУ з активом селищ

опубліковано 24 лип. 2014 р., 07:21 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 24 лип. 2014 р., 07:22 ]

24 липня 2014 р.

24 липня
– у будинку культури селища Калинівка та актовій залі Великодимерської селищної ради під головуванням голови Броварської райдержадміністрації О.Є.Кищука та голови районної ради С.М.Гришка,  голови Громадського комітету по наданню допомоги військовослужбовцям ЗСУ, які несуть службу в зоні антитерористичної операції Л.А.Вайсфельд відбулось зустріч з активом селищ Калинівка та В.Димерка.
    На зустрічі керівництво району, голова Громадського комітету по наданню допомоги військовослужбовцям ЗСУ, які несуть службу в зоні антитерористичної операції розповіли присутнім про ініціативу створення Громадського комітету його мету та завдання.
    С.М.Гришко доповів присутнім про проведену роботу за час існування організації. Представники Громадського комітету закликали депутатів селищ активно долучитися до роботи в громадській організації та залучити мешканців населених пунктів до допомоги військовослужбовцям.
    Актив селищ Калинівка та В.Димерка запропонували встановити в кожній крамниці скриньку для збирання коштів і в подальшому перераховувати дану суму на рахунок Громадського комітету по наданню допомоги військовослужбовцям ЗСУ, які несуть службу в зоні антитерористичної операції для подальшого придбання військової амуніції.