В селі Зазим’є відбувся районний фестиваль «Великодня радість»

опубліковано 15 квіт. 2015 р., 00:51 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 15 квіт. 2015 р., 01:30 ]
    13 квітня в селі Зазим’є Броварського району відбулися заходи, приурочені 150-й річниці Свято-Воскресенського храму в рамках проведення районного фестивалю «Великодня радість», в якому взяв участь голова районної державної адміністрації Сінько В.О., предстоятель УПЦ Блаженніший Онуфрій, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, благочинний Броварського району протоієрей Олександр та духовенство району.
    Урочистості розпочалися Великодневим водосвятковим молебнем та літургією. Гості та учасники свята оглянули виставку конкурсних робіт декоративно-ужиткового мистецтва та хлібобулочної продукції.
    Після літургії відбулося освячення пасок учасників конкурсу-виставки «Духмяна паска».
    На урочистому відкритті святкового концерту з вітальним словом виступили Предстоятель УПЦ – Блаженніший Онуфрій, заступник голови Броварської адміністрації Катерина Прянішнікова, Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, Благочинний Броварського району протоієрей Олександр Левчук, настоятель Свято-Воскресенського храму протоієрей Олександр та сільський голова с.Зазим’є Людмила Спичак.
    З великою шаною та увагою серед присутніх відбулася презентація книги протоієрея Анатолія.
    В концертній програмі свята взяли участь діти недільної школи з дитсадка с.Зазим’є та недільної школи с.Княжичі.
    Також зі святом своїми виступами зі святом привітали хужожні колективи сіл Плоске, Літки та Княжичі.
    В ході концерту відбулися оголошення та нагородження переможців конкурсів.
    Організатори фестивалю «Великодня радість» пригощали присутніх та учасників заходу святково ухою.

13 квітня 2015 р.