Всеукраїнська спартакіада серед держслужбовців Київщини. Програма змагань

опубліковано 8 черв. 2018 р., 05:51 Інформаційно-довідковий центр
   9 червня в Ірпені відбудеться фінальна частина змагань другого етапу обласної Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Київської області.

У змаганнях братимуть участь збірні команди держслужбовців з 25 райдержамдністрацій. Не запланована участь Васильківського і Фастівського районів.

Проводитимуться Змагання з волейболу, футболу, настільного тенісу, шахів та шашок. У всіх видах спорту, окрім футболу, візьмуть участь чоловіки та жінки.

Програма змагань:
   Дата проведення: субота, 9 червня 2018 року
   Урочиста церемонія відкриття: 10:00
   Початок змагань: 10:30 (волейболу, футбол, шахи, шашки, настільний теніс)
   Нагородження переможців та призерів – по завершенню змагань.

Місце проведення:
   - футбол – Центральний міський стадіон «Чемпіон» (вулиця Соборна, 183, місто Ірпінь)
   - волейбол – ДЮСШ (вулиця Троїцька, 40, місто Ірпінь)
   - настільний теніс, шахи, шашки – Центральний будинок культури (вулиця Соборна, 183, місто Ірпінь)

Переможці та призери змагань будуть визначатися в окремих видах спорту (шашки, шахи та настільний теніс окремо серед чоловіків та жінок) та загальнокомандному заліку по райдержадміністраціям.

За результатами змагань буде формуватися збірна команда Київської області для участі в наступному, третьому етапі Всеукраїнської спартакіади.