Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

опубліковано 10 лист. 2016 р., 06:02 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 10 лист. 2016 р., 06:07 ]

09 листопада 2016 року в Будинку культури смт Калинівка відбувся районний захід, присвячений Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва – всіх, хто присвятив себе благородній справі: зберігати, розвивати і відтвоювати безцінні духовні скарби нашого народу.

В урочистостях взяли участь заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся, заступник голови Броварської районної ради Г.В. Гоголіна, депутати різних рівнів, працівники культури, сільські та селищні голови.

З вітальними словами виступили  застпник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся, заступник голови Броварської районної ради А.В. Гоголіна, депутат Київської обласної ради О.Є. Кищук, заступник голови Калитянської територіальної громади В.Д. Шпак, директор КЗ «Броварського районного центру дитячої та юнацької творчості» Т.А. Куць, начальник відділу культури Броварської районної державної адміністрації Т.А. Сокаль, сільський голова с.Требухів В.В. Куць.

Для всіх присутніх прекрасний святковий концерт подарували викладачі та вихованці дитячої школи мистецтв Броварського району.

Завантажити фото