Всеукраїнський науково-практичний семінар у Броварському районі

опубліковано 7 лист. 2019 р., 23:21 Інформаційно-довідковий центр
   7 листопада 2019 року до Княжицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Броварського району на всеукраїнський науково-практичний семінар - панельний дискурс з теми: «Нові вертикалі менеджменту освіти в умовах децентралізації» завітали наукові працівники вищих навчальних закладів України та лікарі-практики.
   Співорганізаторами заходу стали відділ освіти Броварської районної державної адміністрації, Міжнародна Академія культури безпеки, екології та здоров'я "МАКБЕЗ", Державний інститут сімейної та молодіжної політики України.
   До участі в семінарі були запрошені сільські та селищні голови, керівники закладів освіти та представники органів управління освітою Броварського району, Великодимерської та Калитянської ОТГ, педагогічні працівники та практичні психологи закладів освіти.
   Науковці з різних куточків України ознайомили та залучили присутніх до обговорення адміністративних, педагогічних, соціальних, психологічних і медичних аспектів вертикалі управління створенням освітнього простору в умовах децентралізації.
   Упродовж зустрічі відбувся дискурс з актуальних питань у сфері нової освіти ХХІ століття:
   - Менеджмент освіти в умовах децентралізації.
   - Актуальність створення здоров'язбережувального простору в закладах освіти".
   - Важливі складові іміджу сучасного закладу освіти, керівника та педагогічного працівника.
   - Як сформувати нові вертикалі управління охороною здоров’я в умовах деценралізації
   Всі учасники семінару отримали програму заходу та сертифікати.