Всі ми родом з дитинства...

опубліковано 1 черв. 2020 р., 06:51 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 1 черв. 2020 р., 22:18 ]

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей - чудове свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
    Дитинство – це найпрекрасніша мить нашого життя. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.
    Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуєм достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави.
    Цього року, у зв’язку з дотриманням карантинних норм, прийнято рішення не проводити масштабних заходів із залученням святкової програми. Тому голова Броварської райдержадміністрації Микола  Клименко особисто, разом із представником служби у справах дітей та сім’ї, завітав до Дитячого соціально-реабілітаційного центру «Сонячне світло», що розташований в с. Требухів, щоб привітати  дітей-вихованців  та вручити їм подарунки.

Микола Федорович у своєму зверненні до присутніх зазначив, що діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє Броварського району і всієї України. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля. Тож наше основне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі. А ще – прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.
    Саме тому і районна влада постійно дбає про всебічний розвиток та здібності дітей, забезпечує належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.
     Голова адміністрації побажав діткам яскравих та незабутніх років дитинства, більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.
    Вихованці КЗ БРР «Дитячий будинок «Надія» для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування», що знаходиться в с. Мокрець, також не залишилися поза увагою.
    З нагоди сьогоднішнього свята їх привітала  начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Броварської райдержадміністрації Людмила Чайка.

Броварський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  разом з представником служби у справах дітей Броварської райдержадміністрації також долучилися до привітань, організувавши їх для  дітей з прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу нашого району.