В школах Броварщини пролунав "Останній дзвоник"

опубліковано 24 трав. 2019 р., 01:48 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 24 трав. 2019 р., 01:57 ]

24 травня 2019 року у Броварському районі відбулися урочисті заходи, присвячені закінченню навчального року.

Голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко та начальник відділу освіти Броварської районної державної адміністрації Л. Чайка побували на урочистостях «Останнього дзвоника» в Плосківському НВО.

Привітавши учнівський, педагогічний та батьківський колективи Плосківського НВО щирими напутніми словами, Микола Федорович побажав випускникам успіхів у майбутньому, вдалих перших кроків у самостійне життя, впевненості в собі, здійснення мрій та сподівань. Зазначив, що молодь – це наше майбутнє і від неї залежить подальше процвітання Української держави, зокрема Броварського краю. В подарунок від райдержадміністрації заклад отримав сертифікат на придбання м'ячів.

Голова зазначив, що Броварська районна державна адміністрація всіляко сприяє розвитку освітньої галузі Броварщини. Також додав, що до початку навчального року в освітніх закладах району буде проведено ряд ремонтних робіт. Першокласники кожної школи Броварського району сядуть за нові парти, а кожен клас буде оснащено новітніми інтерактивними комплексами.

Плосківське НВО є одним із найуспішніших закладів у Броварському районі. Педагоги навчально-виховного об’єднання підготували 14 переможців районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, 2-х призерів конкурсу захисту робіт малої академії наук України, переможців та призерів творчих конкурсів. Команда «101» Плосківського НВО стала переможцем районного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Також на високому рівні була проведена робота за військово-патріотичним напрямом, адже учні Плосківського навчального закладу стали переможцями районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура». На урочистостях переможців голова адміністрації відзначив Почесними грамотами відділу оствіти Бровраської районної державної адміністраці за зайняте І місце у конкурсі «Впоряд», за І місце у конкурсі «Смуга перешкод», за ІІІ місце у конкурсі творчих звітів «Добре діло», за І місце у районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Після завершення урочистостей присвячених святу Останнього дзвоника всіх учнів НВО чекав сюрприз: педагогічний колектив підготували святковий квест “Ура! Канікули!". Протягом години учні проходили цікаві завдання по станціям - співали пісні, показували свої знання зі шкільної програми, проявляли свої творчі здібності та фізичну підготовку.

Пролунав останній дзвоник, сповістивши про те, що навчальний рік закінчився і попереду довгоочікувані канікули, для випускників – вступ до інших навчальних закладів. А останній шкільний вальс і останній дзвоник вкотре нагадав про прекрасні шкільні роки.