В с. Нові Петрівці Вишгородського району відбувся мітинг вшанування подвигу творців Великої Перемоги

опубліковано 7 трав. 2015 р., 00:15 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 7 трав. 2015 р., 01:02 ]
    06 травня на території Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році» в с. Нові Петрівці Вишгородського району відбувся мітинг вшанування подвигу творців Великої Перемоги в якому взяв участь голова Броварська районна державна   адміністрація В.О.Сінько. В складі делегації від району був учасник бойових дій, інвалід, ветеран Другої світової війни П.І.Приходько, учасники АТО В.П.Білик та В.П.Березовський, виконуючий обов’язки голови районної організації ветеранів війни і праці, Збройних Сил України та правоохоронних органів В.Я.Брюхов та працівники адміністрації.
    До підніжжя пам’ятника загиблих воїнів Другої світової війни делегацією були покладені квіти.

7 травня 2015 р.