В Соборі святих апостолів Петра і Павла відбувся ІV районний фестиваль різдвяних піснеспівів «Слава Богу родженому!»

опубліковано 10 січ. 2017 р., 01:46 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 11 січ. 2017 р., 00:44 ]

Новорічно-різдвяні свята – це радісні свята, очікування якогось дива, бо душа такого потребує. Тому, мабуть у ці дні, коли фантастично горять ліхтарики ялинки, загадково посміхається з покуття дідух, хочеться співати різдвяні гімни, читати вірші, робити добро.
    Саме в такій атмосфері, відбувся ІV районний фестиваль різдвяних піснеспівів «Слава Богу родженому!» за участю кращих колективів художньої самодіяльності Броварського району та недільних шкіл в Соборі святих апостолів Петра і Павла .
    Всіх присутніх привітав виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся та настоятель Собору святих апостолів Петра і Павла протоієрей Олександр.
    На завершення учасниками фестивалю був проведений флеш-моб, всі разом заспівали найулюбленішу українцями колядку «Добрий вечір тобі, пане господарю».
    Нині колядна група відділу культури БРДА віншує організації та установи Броварського району.
    Закриття районного фестивалю різдвяних піснеспівів «Слава Богу рожденному!» відбудеться 21 січня 2017 року в селі Зазим’є.