В с.Пухівка відбулись народні гуляння «Колодія величаємо – весну зустрічаємо»

опубліковано 27 лют. 2017 р., 06:05 Інформаційно-довідковий центр

25 лютого весело та з розмахом відзначили мешканці с. Пухівка свято Колодія.
    Поблизу Десни, на імпровізованій сцені під відкритим небом усі бажаючі мали змогу спостерігати та долучитися до театралізованого дійства «Колодія величаємо – весну зустрічаємо». Вокальний колектив «Пухівчанка», учні місцевої загальноосвітньої школи та працівники Броварського районного будинку культури подарували глядачам гарний настрій та можливість взяти участь у цікавих конкурсах. Незмінним атрибутом свята стали дружній хоровод та символічне спалення баби, яку напередодні виготовили із соломи та прикрасили у яскраве вбрання.
    Польова каша та млинці пропонувалися усім присутнім. А привітання сільського голови та розіграш подарунків, за якими потрібно було дістатися аж наверх святкового стовпа, стали кульмінацією свята.
    Подібні заходи відбулися також у селах Семиполки, Зазим’є, Кулажинці, Рудня, Калита та Велика Димерка.