В с.Семиполки відбулося районне свято присвячене Дню захисту дітей

опубліковано 31 трав. 2013 р., 05:49 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 31 трав. 2013 р., 22:44 ]
    31 травня – в с.Семиполки відбулося районне свято присвячене Дню захисту дітей.
    В заході взяв участь голова районної ради А.В.Деменко, заступник голови райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, сільський голова с.Семиполки М.П.Василенко, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, депутати сільської ради, члени виконавчого комітету Семиполківської сільської ради, представники громадський та молодіжних організацій, близько 400 дітей з сіл Броварського району, громада села, місцеві засоби масової інформації.

31 травня 2013 р.

З промовою до присутніх звертався голова районної ради А.В.Деменко, заступник голови райдержадміністрації К.В.Прянішнікова.
    Для дітей були організовані конкурси: караоке, з знань правил дорожнього руху, малюнків крейдою на асфальті, спортивні змагання. Виселили дітей виступами клоунів, роздавалась безкоштовна сахарна вата, надувні кульки. Для дошкільнят в Семиполківському будинку культури було показано казки ляльковим театром Броварського району. Організовано змагання з футболу для учнів Броварського району.
    В холі Семиполківського будинку культури було організовано виставку робіт маленьких талантів Броварського
    За сприянням підприємства «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед», організації Червоного Хреста України, благодійного фонду Андрія Шевченка та місцевих підприємців були роздані солодкі подарунки всім присутнім дітям.
    Після завершення урочистостей відбувся великий концерт підготовлений учасниками художньої самодіяльності районного будинку культури.