В с.Требухів відкрили пам’ятник "Небесній сотні"

опубліковано 21 трав. 2015 р., 23:06 Інформаційно-довідковий центр
    Від задуму і до втілення в життя монументальної композиції «Пам’яті «Небесній сотні» у мешканців с.Требухів пішло багато часу.
    Саме в день Вознесіння Господнього та День вишиванки відбувся мітинг, приурочений відкриттю Пам`ятного знаку – меморіалу Героям Небесної Сотні та захисників Вітчизни на східних кордонах.
    У центрі села Требухів, щоб відкрити пам’ятник героям Небесної сотні, зібрались не тільки учні, педагогічний колектив Требухівської ЗОШ І-ІІІст., працівники Будинку культури, жителі села, а й почесні гості – голова Броварської районної ради С.М. Гришко, заступник голови Броварської РДА  К.В. Прянішнікова, депутат районної ради О.В. Горюнов, директор Требухівської ЗОШ І-ІІІст. О.І.Шелест, директор Броварського районного ЦДЮТ Куць Т.Г., ініціатор створення меморіалу Колесник Л.І.,поетеса Кольцова Н.Т.
    Урочисте відкриття розпочалось із виконання Державного гімну України, випускницею Требухівської ЗОШ І-ІІІст.Шпильовою Анастасією та хвилини мовчання.
    Право відкрити меморіал мали честь учасник АТО Лисюк Олександр, учень 4-В кл. Шпиль Михайло та Колесник Л.І., а покладання квітів мали право Цахло Анна та Ганжа Марина. Волонтери, а саме Литвиненко Н.Г. передали прапор із зони АТО у шкільний музей, керівником якого є Овдієнко Р.М., яка була ведучою мітингу.
    Герої не вмирають! Ми їх будемо пам’ятати вічно за мужність, подвиг, проявлені в боротьбі за мир в Україні. Віримо, що єдність України, скріплена кров’ю незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Тож нехай патріотизм і гідність, шляхетність і милосердя, добро і любов будуть основою нашого життя.
    Немає сумніву, що меморіал Героям Небесної сотні та захисникам Вітчизни стане згадкою про сотню полеглих у боях за Незалежність і передаватиметься із покоління у покоління.

21 травня 2015 р.