В с. Зазим’є відбулася гра «інтелект-ринг «Світло пізнання», для православної молоді району

опубліковано 30 лип. 2013 р., 04:50 Інформаційно-довідковий центр
    1025 років тому, через святе Таїнство Хрещення, народ праукраїнської держави – Київської Русі, отримав, і свято береже, не лише пам'ять про ту значущу подію, а й високо цінує і пишається званням «християни». Просвітлені Христовим Світлом - світлом Істини, ми й досі прагнемо пізнати традицію і звичаї Святої православної Церкви. Розуміючи важливість ознайомлення нової генерації з історією церкви і держави, а також – духовного та культурного розвитку учасників, за підтримки Броварської районної держаної адміністрації та з благословення керуючого Броварським вікаріатством Київської митрополії УПЦ єпископа Феодосія, відділом культури Броварської районної державної адміністрації було проведено захід приурочений ювілейній даті 1025-ліття хрещення Київської Русі.
    Гра «інтелект-ринг «Світло пізнання», для православної молоді району – учнів недільних шкіл, проходила у духовно-просвітительському центрі, що поблизу храму Воскресіння Господнього, с. Зазим’є. Настоятель храму о. Олександр (Генераленко) люб’язно надав можливість втілити ідею проведення цього чудового заходу у життя. Цього разу у грі взяло участь лише дві команди, та не зважаючи на це, за словами благочинного Броварського округу, о. Олександра Левчука, (який доклав чимало зусиль до підготовки рингу) такі заходи слід проводити якнайчастіше: «Нагод може бути безліч, особливо цього року, який сповнений ювілейними датами, як ні який інший… Та важлива, перш за все місія, мета. Ми могли б проводити і «зимові ігри», коли дітей було би більше, адже літньої пори не так просто сформувати команду знавців…»

24 липня 2013 р.

«І дійсно, чому ми маємо забувати про свою приналежність до православної церкви тоді, коли переступаємо поріг, виходячи з храму? Ми маємо нести світло істини, світло пізнання всюди і повсякчас…», - додав настоятель Свято-Георгіївського храму с. Заворичі, який прибув на інтелект ринг з командою учасників. До речі, ця команда отримала перемогу у грі! Та, певно, не це головне… Головне – це та атмосфера любові, єдності, взаємодопомоги і обміну знаннями, що мали там місце. Обидві команди-учасниці отримали Дипломи підписані керуючим архієреєм та головою Броварської райдержадміністрації – Петром Петровичем Іваненко, цінні призи і подарунки, а також – грошові премії від Броварського вікаріатства та Київської Митрополії УПЦ. На завершення команда – переможець у дарунок для усіх присутніх подарувала кілька пісень, виконавши їх разом з матушкою Анною – дружиною настоятеля храму с. Заворичі, під власний інструментальний супровід. По тому, на дітей чекала невеличка святкова трапеза зі смачнючим узваром та духмяними пиріжками.
    Щира подяка усім причетним до цього свята душі! Наше шанування за плідну співпрацю голові села – Людмилі Спичак, священику місцевого (Зазимського) храму – о. Анатолію Слиньку за підтримку і сприяння, а також усім вищеназваним і не названим особам!
    Від себе особисто додамо, що головне завдання – пошук спільних доріг Держави і Церкви, у нелегкій справі виховання дітей, їх розвитку і підтримці, знайдено і встановлено. І, сподіваємося, що зовсім скоро, з Божою допомогою, налагодиться система рівноправних взаємин цих двох інституцій, а ще – дасть свої перші позитивні плоди. Адже діти – це наше СПІЛЬНЕ майбутнє!