В управлінні ГУ ДСНС України у Київській області підвели підсумки роботи за 2015 рік

опубліковано 10 лют. 2016 р., 06:03 Інформаційно-довідковий центр
    10 лютого в Броварському районному управлінні ГУ ДСНС України у Київській області  відбулося підведення підсумків роботи управління за 2015 рік. Були присутні заступник міського голови Голубовський Г.П., перший заступник голови Броварської РДА Щербаков О.О., начальник управління ДБН, підполковник служби цивільного захисту Веремеєнко В.Л., начальник 5-го ДПРЗ м. Бровари полковник служби цивільного захисту Семко І.П., начальник Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області Семиног М.М. За високі показники були вручені грамоти кращим працівникам Броварського РУ та 5-го ДПРЗ м. Бровари.
    Після підведення підсумків на фасаді підрозділу було вручено особовому складу бойовий одяг в кількості 40 комплектів начальником ГУ ДСНС України у Київській області Слободяником В.Д. та передано на баланс 5-го ДПРЗ м. Бровари модернізований пожежний автомобіль на базі ЗІЛ -131 від ПРАТ «Спецбудмаш».

10 лютого 2016 р.