опубліковано 29 лют. 2016 р., 05:37 Інформаційно-довідковий центр
    26 лютого 2016 року для жителів сіл, що входять до складу Жердівської сільської ради відзначився приємними подіями. Сільський голова, Тетяна Павлівна Зубко здійснила почесну місію – урочисто вручила посвідчення про присвоєння звання «Мати-героїня» матері дев’яти дітей Долговій Тамарі Михайлівні та матері семи дітей Колодич Олені Пилипівні. У привітальній промові голова подякувала жінкам та їхнім чоловікам за гарне виховання дітей, за щоденну нелегку працю, побажала усіляких земних гараздів та здоров’я. Також передала Тетяна Павлівна відзнаку від Президента України - пам’ятну медаль, присвячену 25 річниці виведення військ з Афганістану, жителю Тарасівки – Павлову Сергію Матвійовичу.
    Далі сільський голова приступила до приємної процедури – вручення Свідоцтв про право власності на земельні ділянки під будівництво житлових будинків і обслуговування погосподарських будівель двадцяти учасникам бойових дій зони АТО. Це - наші земляки, захисники України: Боковня В.І.,Таран А.А., Таран С.А., Пльонкін М.І., Сидоренко Ю.А.,Зінченко Є.О., Горля М.І., Горля Г.І., Гудочкіна А.І., Томчишина Л.І.,Ткаченко С.В., Ткаченко М.В., Гуть О.Г., Іваніна О.В., Денисюк В.С., Пашнюк М.М., Захарченко О.М., Лосинець О.В., Рева І.А. Тетяна Павлівна звернулася до бійців зі словами щирої вдячності, висловила думку усіх земляків про те, що ми пишаємося їх хоробрістю, відвагою, активною позицією громадян, патріотів своєї землі.
    Даний захід відбувся у шкільному музеї Тарасівського НВК «Духовна спадщина», у стінах рідної для захисників школи, то ж сюрпризом для них була експозиція під назвою «Люди з хоробрими серцями». У ній бійці побачили свої фото з зони бойових дій та з незабутніх зустрічей зі школярами та педагогами, також прапор, який подарував боєць 128 гірсько-піхотної бригади Денисюк В. та інші атрибути війни на сході України.
    Завершився захід чаюванням у теплому, дружньому колі земляків.

29 лютого 2016 р.