Забезпечення найбільш вразливих верств населення продуктовими наборами у Броварському районі

опубліковано 3 квіт. 2020 р., 03:38 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 6 квіт. 2020 р., 23:54 ]

На виконання доручення Міністерства соціальної політики України від 19.03.20.20 № 3900/0/2-20/57 щодо забезпечення соціального захисту найбільш вразливих верств населення у період карантину у зв’язку з коронавірусною інфекцією COVID-19 Броварська районна державна адміністрація ( КЗ БРР «Броварський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» управління соціального захисту населення) спільно із Національною мережею продуктових магазинів АТБ організовує забезпечення найбільш вразливих верств населення продуктовими наборами.

03 квітня 2020 року у Броварському районі розпочато отримання продуктових пайків в магазині мережі АТБ та подальше вручення їх особам, які потребують допомоги. Наразі отримано 500 продуктових наборів.
    Продуктові набори отримали такі населені пункти Броварського району: Богданівка, Требухів, Красилівка, Кулажинці, Княжичі, Калинівка, Погреби, Зазим’є, Рожівка.

На Броварщині пенсіонери та люди з інвалідністю почали отримувати продуктові набори.

Це допомога тим, хто перебуває в зоні ризику – людям похилого віку, яким за 80, особам із інвалідністю, громадянам, які потребують догляду, особливо у період карантину та знаходяться на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома.
    Доставкою продуктових наборів займаються фахівці місцевих органів соціального захисту населення та соціальні працівники "Броварського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)".