Захід до Дня бійця територіальної оборони

опубліковано 7 жовт. 2017 р., 03:31 Інформаційно-довідковий центр

07 жовтня  на Центральній площі м. Бровари відбувся урочистий захід, присвячений Дню бійця територіальної оборони.

В заході взяли участь: виконуючий обов'язки голови адміністрації Ю.С. Плакся, заступник голови Броварської міської ради з гуманітарних питань Л.М. Виноградова, виконуючий обов'язки військового комісара С.М. Пригода, працівники Броварської районної державної адміністрації,учасники  антитерористичної оперції, жителі Броварського району, представники ЗМІ.

Зі святом  привітав  виконуючий обов'язки голови адміністрації Ю.С. Плакся, який зазначив, що сьогодні Україна знаходиться в надзвичайно важкому становищі. І в разі небезпеки, саме бійці територіальної оборони вдень і вночі, в будні та вихідні першими підуть оберігати наш спокій.

Також до присутніх звернувся виконуючий обов'язки військового комісара С.М. Пригода. Підколковник подякував бійцям за їхню службу та цілодобову готовність обегігати рідний край.

Вітали піснями Юрій Гуренко, народний аматорський ансамбль "Рідна пісня", дует Лариси Луценко та Альони Топіхи.