Закриття виставки- конкурсу декоративно-прикладного мистецтва "Народні умільці вишивки"

опубліковано 12 черв. 2017 р., 05:42 Інформаційно-довідковий центр
   11 червня 2017 гору у Броварському краєзнавчому музеї відбулося закриття виставки-конкурсу декоративно-прикладного мистецтва "Народні умільці вишивки."

Виставка-конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Народні умільці вишивки» проходила за наступними номінаціями:
   - Портрет Т. Г. Шевченка
   - Твори Т. Г. Шевченка
   - Вишивка про Україну

Участь у виставці-конкурсі прийняло 13 майстринь вишивки з 7 сіл району.
   - Портрет Т. Г. Шевченка 7 робіт
   - Твори Т. Г. Шевченка 6 робіт
   - Вишивка про Україну 11 робіт

Разом на виставці - конкурсу представлено більш 74 робіт.

25 травня 2017 року відбулось засідання жури конкурсу по визначенню переможців.

За результатами голосування місця у номінаціях визначені наступні переможці:
   Портрет Т. Г. Шевченка
   1 місце Федірко Ніна Іванівна
   2 місце Калита Надія Василівна
   3 місце Кривонос Мотрона Андріївна
   Твори Т. Г. Шевченка
   1 місце Калита Надія Василівна
   2 місце Федірко Ніна Іванівна
   3 місце Мельниченко Надія Василівна
   Вишивка про Україну
   1 місце В’юн Раїса Петрівна
   2 місце Федірко Ніна Іванівна
   3 місце Мельниченко Надія Василівна

Голова журі, Голова Броварської районної організації ветеранів війни і праці, збройних сил та правоохоронних органів В.Я. Брюхов оголосив результати виставки - конкурсу та разом з спонсорами - депутатом Київської обласної ради О.В. Іваненком, депутатом Броварської районної ради В.Є. Шульгою нагородили переможців виставки – конкурсу дипломами та грошевими преміями.

Усі переможці отримали дипломи та грошові премії: І місце ‒ 500 гривень, ІІ місце ‒ 300 гривень, ІІІ місце ‒ 200 гривень, всі учасники конкурсу були нагороджені дипломами та по 100 грн. кожному.

Представник відділу культури Броварської РДА Т.П. Тимошенко від імені Броварської РДА вручила грамоти переможцям конкурсу, а депутат Броварської районної ради В.Є. Шульга вручила подяки імені Броварської районної ради.

Заступник голови Київської обласної організації ВО "Свобода" В.М. Гордієнко нагородив Н.І. Федірко у номінації «Глядацьких симпатій».

З привітаннями виступилаї  голова Громадської ради при голові Броварської райдержадміністрації Л.В. Чайковська - Додонова, заступник голови Броварської міської організації ветеранів України Т.Ф Шкуро.

Голова Броварської районної організації ветеранів війни і праці, збройних сил та правоохоронних органів В.Я. Брюхов вручив Подяки від Броварської районної організації ветеранів війни і праці, збройних сил та правоохоронних органів за надану допомогу в організації районної виставки - конкурсу декоративно-прикладного мистецтва «Народні умільці вишивки ».

За час проведення виставці – конкурсу, виставку відвідало більш 300 чоловік.