Засідання колегії

опубліковано 19 лист. 2015 р., 03:41 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 19 лист. 2015 р., 04:04 ]
    19 листопада – у великій залі райдержадміністрації голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації.
    На колегії присутні голова Броварської районної ради С.М.Гришко, заступники голови райдержадміністрації, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.
    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
1. Про стан завершення комплексу осінньо - польових робіт в господарствах району.
2. Про стан кадрової роботи в Броварській райдержадміністрації за 10 місяців 2015 року.
3. Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених актами законодавства, дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями та дорученнями голів Київської обласної та Броварської районної держадміністрацій за 9 місяців 2015 року.
4. Про стан охорони праці на території Броварського району.
5. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Великодимерської селищної ради.
    По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.

19 листопада 2015 р.