День людей похилого віку

опубліковано 2 жовт. 2014 р., 23:31 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 2 жовт. 2014 р., 23:44 ]
    01 жовтня вся світова спільнота відзначала День людей похилого віку, а в Україні цей день – є днем Ветерана. Розпорядженням голови адміністрації були затверджені заходи на виконання яких було обстежено умови проживання одиноких непрацездатних громадян з метою підготовки житла до зими. Підопічних, які знаходяться на обслуговуванні в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) забезпечено твердим паливом на осінньо-зимовий період 2014-2015 років.
    Довгожителів району Сизоненко Олену Савеліївну (103 р.), жительку с. Семиполки, та Кириченка Степана Федотовича (101 р.), жителя с. Требухів, за дорученням виконуючого обовязки голови адміністрації Прянішнікової К.В., відвідали на дому начальник управління соціального захисту населення Яіцька Л.П., начальник пенсійного фонду в м. Бровари та Броварському районі Сенько Л.І., директор територіального центру Коркіна Н.І., які вручили матеріальну допомогу від адміністрації, продуктові набори та подарунки від ТОВ Червоного Хреста та подарунки від пенсійного фонду.
    Вже стало традицією першого жовтня вітати жителів стаціонарного відділення для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян Броварського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). В цей день їх відвідали виконуючий обовязки голови адміністрації Прянішнікова К.В. та голова районної ради С.М.Гришко, начальник управління соціального захисту населення Яіцька Л.П., начальник пенсійного фонду в м. Бровари та Броварському районі Сенько Л.І., директор територіального центру Коркіна Н.І. Перед підопічними виступив аматорський колектив «Любисток» Гоголівського будинку культури. Кожен мешканець отримав подарунок.