Відбулось засідання громадського комітету сприяння українській армії

опубліковано 20 лист. 2014 р., 06:11 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 20 лист. 2014 р., 06:16 ]

20 листопада - під головуванням депутата Київської обласної ради, голови Громадського комітету Л.А.Вайсфельда відбулось засідання районного Громадського комітету сприяння українській армії.
    В засіданні Громадського комітету взяли участь виконуючий обов’язки голови Броварської райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, голова районної ради С.М.Гришко, директор департаменту з питань цивільного захисту населення та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи М.І.Сек, заступники голови адміністрації, заступник голови районної ради, члени Громадського комітету з кожного населеного пункту району, сільські, селищні голови, місцеві засоби масової інформації.
    Засідання Громадського комітету сприяння українській армії розпочалось з оголошення хвилини мовчання за військовослужбовцями, що загинули в зоні АТО.
    На порядку денному розглядалися наступні питання:
1. Звіт про надходження благодійних внесків за останні два тижні.
2. Звіт про передачу військової амуніції військовослужбовцям, що беруть участь в АТО за останні два тижні.
3. Звіт про залишки військової амуніції на складі Громадського комітету сприяння українській армії.
    Голова Громадського комітету Л.А.Вайсфельда акцентував увагу присутніх на необхідності покращити роботу по збору благодійних коштів для придбання військової амуніції шляхом залучення представників середнього і великого бізнесу. А також активізувати роботу депутатів сільських, селищних рад щодо роз’яснювальної роботи серед мешканців населених пунктів Броварського району по допомозі українській армії та витрачених коштах, що були зібрані Громадським комітетом сприяння українській армії.