Засідання Громадського комітету сприяння українській армії

опубліковано 11 груд. 2014 р., 05:11 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 11 груд. 2014 р., 05:27 ]
    11 грудня - під головуванням депутата Київської обласної ради, голови Громадського комітету Л.А.Вайсфельда відбулось засідання районного Громадського комітету сприяння українській армії.
    В засіданні Громадського комітету взяли участь виконуючий обов’язки голови Броварської райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови адміністрації, заступник голови районної ради, члени Громадського комітету з кожного населеного пункту району, волонтери, військовослужбовці 25 батальйону територіальної оборони Київської області, місцеві засоби масової інформації.
    Засідання Громадського комітету сприяння українській армії розпочалось з оголошення хвилини мовчання за військовослужбовцями, що загинули в зоні АТО.
    На порядку денному розглядалися наступні питання:
1. Звіт про надходження благодійних внесків та передачу військової амуніції військовослужбовцям, що беруть участь в АТО з червня 2014 року по грудень 2014 року.
2. Звіт про відправку продуктів харчування з червня 2014 року по грудень 2014 року з складів Громадського комітету.
3. Звіт про надходження благодійних внесків за останні два тижні.
4. Звіт про передачу військової амуніції військовослужбовцям, що беруть участь в АТО за останні два тижні.
5. Звіт про залишки військової амуніції на складі Громадського комітету сприяння українській армії.
    До присутніх зверталися волонтери та військовослужбовців 25 батальйону територіальної оборони Київської області, які розповіли присутнім про стан забезпечення військовослужбовців в зоні АТО.
    Учні Центру дитячої та юнацької творчості передали представникам Громадського комітету кошти, що були виручені під час ярмарку-продажу робіт, дитячі малюнки та роботи Центру для війсьвовослужбовців ЗСУ.
    Представник Громадського комітету сприяння українській армії підняв питання про діяльність Міжнародного благодійного фонду «Їжаки», що діє на території м.Бровари та Броварського району, і звинуватив їх в псевдоволонтерстві та звернув увагу правоохоронних органів на їхню діяльність.

11 грудня 2014 р.