Засідання колегії

опубліковано 18 груд. 2014 р., 04:53 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 18 груд. 2014 р., 04:56 ]
    18 грудня – у великій залі райдержадміністрації виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова провела засідання колегії Броварської районної державної адміністрації.
    На колегії присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови райдержадміністрації, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.
    Перед початком колегії виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова спільно з головою районної ради С.М.Гришко та першим заступником голови райдержадміністарції В.М.Кукшиним вручили почесний знак «Мати-героїня» трьом жінкам Броварського району, що народили і виховали п’ятьох і більше дітей.
    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
1. Про виконання районної комплексної Програми на 2009-2017 роки «Назустріч дітям».
2. Про стан виконання районної Програми зайнятості населення Броварського району на 2012-2017 роки.
3. Про стан кадрової роботи в Броварській райдержадміністрації за 2014 рік.
4. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Жердівської сільської ради.
    По всіх розглянутих питаннях дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.

18 грудня 2014 р.