Відбулось засідання районного Громадського комітету сприяння українській армії

опубліковано 30 груд. 2014 р., 04:45 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 30 груд. 2014 р., 05:00 ]
    30 грудня - під головуванням депутата Київської обласної ради, голови Громадського комітету Л.А.Вайсфельда відбулось засідання районного Громадського комітету сприяння українській армії.
    В засіданні Громадського комітету взяли участь виконуючий обов’язки голови Броварської райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови адміністрації, заступник голови районної ради, члени Громадського комітету з кожного населеного пункту району, волонтери, військовослужбовці 25 батальйону територіальної оборони Київської області, 11 батальйону територіальної оборони «Київська Русь», 72 бригади, місцеві засоби масової інформації.
    Засідання Громадського комітету сприяння українській армії розпочалось з оголошення хвилини мовчання за військовослужбовцями, що загинули в зоні АТО.
    На порядку денному розглядалися наступні питання:
1. Звіт про надходження благодійних внесків та передачу військової амуніції військовослужбовцям, що беруть участь в АТО за останні два тижня.
2. Звіт про відправку продуктів харчування за останні два тижня.
3. Звіт про надходження благодійних внесків за останні два тижні.
4. Звіт про залишки військової амуніції на складі Громадського комітету сприяння українській армії.
    Голова Громадського комітету сприяння українській армії Л.А.Вайсфельд, виконуючий обов’язки голови Броварської райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, голова районної ради С.М.Гришко вручили волонтерам, керівникам підприємств, установ та організацій району, військовослужбовцям Збройних сил України грамоти та медалі Громадського комітету сприяння українській армії за активну участь в захисті державного суверенітету України.
    Зі словами вдячності за допомогу ЗСУ до присутніх зверталися військовослужбовців 25 батальйону територіальної оборони Київської області, 11 батальйону територіальної оборони «Київська Русь».

30 грудня 2014 р.