Засідання колегії

опубліковано 22 січ. 2015 р., 04:30 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 22 січ. 2015 р., 04:55 ]

22 січня 2015 р.

22 січня – у великій залі райдержадміністрації виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова провела засідання колегії Броварської районної державної адміністрації.
    Перед початком колегії виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова привітала присутніх з Днем Соборності України.
    На колегії присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови райдержадміністрації, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.
    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
1. Про підсумки виконання Програми соціально – економічного, культурного і духовного розвитку Броварського району на 2014 рік .
2. Про виконання Закону України «Про адміністративні послуги».
3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Броварській районній державній адміністрації за 2014 рік.
4. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Заворицької сільської ради.
    По всіх розглянутих питаннях дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.