Відбулось засідання районного Громадського комітету сприяння українській армії

опубліковано 30 січ. 2015 р., 05:20 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 30 січ. 2015 р., 05:30 ]
    30 січня - під головуванням депутата Київської обласної ради, голови Громадського комітету Л.А.Вайсфельда відбулось засідання районного Громадського комітету сприяння українській армії.
    В засіданні Громадського комітету взяли участь виконуючий обов’язки голови Броварської райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови адміністрації, заступник голови районної ради, сільські, селищні голови, члени Громадського комітету з кожного населеного пункту району, волонтери, військовослужбовці 25 батальйону територіальної оборони Київської області, місцеві засоби масової інформації.
    Засідання Громадського комітету сприяння українській армії розпочалось з оголошення хвилини мовчання за військовослужбовцями, що загинули в зоні АТО.
    На порядку денному розглядалися наступні питання:
1. Звіт про надходження благодійних внесків та передачу військової амуніції військовослужбовцям, що беруть участь в АТО за останній місяць.
2. Звіт про відправку продуктів харчування за останній місяць.
3. Звіт про надходження благодійних внесків за останній місяць.
    Голова Громадського комітету сприяння українській армії Л.А.Вайсфельд, виконуючий обов’язки голови Броварської райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, голова районної ради С.М.Гришко вручили волонтерам, керівникам підприємств, установ та організацій району медалі Громадського комітету сприяння українській армії за активну участь в захисті державного суверенітету України.
    Зі словами вдячності за допомогу ЗСУ до присутніх зверталися військовослужбовців 25 батальйону територіальної оборони Київської області.
    Так Громадським комітетом сприяння українській армії за місяць було відправлено:
- 11 батальйону - 2 бушлати, 4 костюми флісові, 13 зимових костюмів, 160 м. кабелю СІПТ для генераторів, вермішель швидкого приготування «Мівіна», 15 кг оселедців, 15 подушок, 6 маскувальних сіток, 2 пари берц;
- 25 батальйону – 1 піч дерев’яна, 130 л. дизельного палива, 6 коробок перші страви «Мівіна», 10 кг вермішелі, 3 коробки локшини, 6 л олії, 6 кейсів води, 5 банок кави, 10 кг оселедців, 144 шт. меду, 10 кг цукру, 5 кг, цибулі, 1 ящик медичних засобів, 7 ящиків печива, 17 подушок, 7 маскувальних сіток.;
- 30 механізованому батальйону – 1 прилад нічного бачення;
- м.Миколаївка, м.Дебальцево – 5 костюмів зимових, 10 кг оселедців, 4 ящика «Мівіна» перші страви, 1 ящик кави, одяг;
- 28 механізованій бригаді – автомобіль Джип.

30 січня 2015 р.