Засідання колегії

опубліковано 19 лют. 2015 р., 05:10 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 19 лют. 2015 р., 05:34 ]
    19 лютого – у великій залі райдержадміністрації виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова провела засідання колегії Броварської районної державної адміністрації.
    Перед початком колегії виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова оголосила хвилину мовчання за загиблими під час Революції гідності та військовослужбовцям, що загинули під час виконання антитерористичної операції на Сході України.
    На колегії присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови райдержадміністрації, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.
    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
1. Про виконання районного бюджету за 2014 рік.
2. Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених актами законодавства, дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями та дорученнями голів Київської та Броварської адміністрацій за 2014 рік.
3. Про виконання програми розвитку малого та середнього підприємництва в Броварському районі на 2013-2014 роки.
4. Про підсумки роботи над Програмою розвитку системи освіти Броварського району на 2011-2014 роки.
5. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Зазимської сільської ради.
    По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.

19 лютого 2015 р.