Керівництво району і міста вшанували загиблих Героїв Небесної Сотні

опубліковано 20 лют. 2015 р., 00:55 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 20 лют. 2015 р., 00:59 ]

20 лютого – виконуючий обов’язки  голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова, перший заступник голови адміністрації В.М.Кукшин, керівник апарату адміністрації Ю.І.Кушніренко спільно з керівництвом міськвиконкому вшанували загиблих Героїв Небесної Сотні поклавши квіти біля хреста загиблим під час Революції гідності. Після чого відвідали могилу Героя України Антоніни Дворянець, що загинула на вулиці Інституцька 18 лютого 2014 року, а також поклали квіти до могили загиблого військовослужбовця Дмитра Янченко.

Нажаль розслідування трагічних подій 2014 року на Майдані Незалежності досі не завершено. Влада встановила частину виконавців і тих, кого вважають винними в організації бійні з числа тодішнього керівництва країни. Однак де-факто затримані лише кілька силовиків, а повну детальну картину подій слідчі так і не змогли відновити.

20 лютого 2015 р.