Засідання колегії

опубліковано 19 бер. 2015 р., 04:46 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 19 бер. 2015 р., 04:52 ]
    19 березня – у великій залі райдержадміністрації виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова провела засідання колегії Броварської районної державної адміністрації.
    На колегії присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови райдержадміністрації, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.
    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
1. Про затвердження плану заходів з проведення комплексу весняно-польових робіт у 2015 році.
2. Про хід виконання Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Броварському районі на 2013 - 2015 роки.
3. Про соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
4. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Кулажинської сільської ради.
    По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.

19 березня 2015 р.